Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Otevřeno od 06:30 do 21:30
Pondělí - Pátek
06:30 - 21:30
Sobota - Neděle
08:00 - 20:00
marker icon
Táborská 456/157, 615 00 Brno-Židenice, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Aktivity

Silové sporty
Spinning
Tabata
Pilates
Kruhový trénink
TRX
HIIT
Posilování
Jóga
Power jóga

Můžeš využít

Často hledané
Online rezervace
Služby
Osobní trenér
Výživový poradce
Slevy
Multisport karta

Hodnocení

Žaneta Vašíčkovárating icon5.0
Super spinning (v neděli odpoledne), čisté a udržované prostředí, fajn sprchy. Skvělý personál na recepci i trenér, neberou se smrtelně vážně jako jinde. I když už to mám po přestěhování trošku z ruky, stejně tam budu chodit.
2 months ago
Rudolf Kellerrating icon3.0
Vse je celku dobré ale za prvé ta cena? Hulk je 3 krát větší a je tam o 15 korun menší vstupné pro studenta. A ta hudba je doopravdy špatná. Když tam cvicivam tak to se nedá poslouchat jednou tam reálné byla meditační hudba. Takže když se ta hudba zlepší aspoň to. A prosím majitele aby sem nepsal že tam pouští hity a nepsal všechny interprety které tam pouštějí. Můžete pouštět nejlepší hudebníky doby ale když se to nehodí do fitka tak je to nanic.
2 months ago
Kateřina Mikyskovárating icon5.0
Vysoká úroveň sportovního centra včetně instruktorů. Vždycky dostaneme pořádně do těla. Není to ale jenom o tom zničit se, ale jsem taky ráda za to, že mě při cvičení i někdo opravuje a říká co dělám špatně. Dobře dostupné z centra za několik minut MHD i autem. Jste super, jen tak dál.
4 months ago
Jana Matulovárating icon5.0
Konečně moderní fitko, kde když přijdu do posilovny, tak nenarazím na hromadu „Hulků“ mluvících nesrozumitelnou řečí nafukujících se před zrcadlem, ale naopak na příjemné normální lidi, kteří tady dělají něco pro svoje zdraví a kondici. Panuje tady strašně dobrá atmosféra, personál je milý a ochotný a jsou tady výborní trenéři. Navštěvuji posilovnu a občas zajdu i na skupinovku. Je tady dobré vybavení, všeho je dost a všechny prostory jsou hezky čisté, je vidět, že se tady o úklid dobře starají. To co jsem měla možnost zažít jinde, někdy stálo opravdu za to, je to jeden z důvodů proč už delší dobu chodím právě sem. V průběhu roku se v posilovně dělala nová klima, takže přes léto to bylo super cvičit v normálních teplotách. Každý si tu najde to svoje, určitě doporučuji zajít a vyzkoušet.
5 months ago
Martin Odstrčilíkrating icon5.0
Excellent place. All time lot of wet
2 years ago