Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Zavřeno 
Pondělí - Čtvrtek
06:00 - 20:00
Pátek
06:00 - 19:30
Sobota
Zavřeno
Neděle
16:30 - 20:00
marker icon
Lidická 960/81, 602 00 Brno-střed, Česko

Aktivity

Silové sporty
Bosu
Piloxing
Bodystyling
Pilates
TRX
Bodyfitness
Zumba
Body balance
Jumping
Tanec
Balet
Jóga
Power jóga

Můžeš využít

Často hledané
Online rezervace
Služby
Kurzy a workshopy
Slevy
Multisport karta
Sleva pro studenty
Zázemí
Pouze pro ženy

Hodnocení

Sylvia Janosrating icon2.0
BeFitu se stále snažím přijít “na chuť” už pár let. Lekce jumpingu jsou vytížené, takže pozdější příchozí musí dozadu, kde není pořádně vidět na lektorku. Trampolínky se vedle sebe musí skládat jako tetris a během cvičení se několikrát bouchneme (nejen) při rozpažení. A cvičit blízko topení, kdy není ani otevřené okno, neproudí čerstvý vzduch a v sále je asi 25 cvičících žen.. NE! Body Pump jsem tedy zkoušela pouze jednou, ale taky stačilo. Opět to samé, co na jumpingu. Jediné, co mohu s čistým svědomím doporučit, je powerjóga slečny Dominiky. Ta je skvělá! Pan majitel by se měl spíše soustředit na kvalitu než na kvantitu.
3 months ago
Monica Haugenrating icon5.0
Very nice gym with several Les Mills classes to choose from. I attended a BodyPump class which was fun, so I will definitely be back.
7 months ago
Kashmira Vanirating icon5.0
Its a great fitness place ! Not only does it have a variety of programmes to choose from that happen through out the week , but also their services are great , quick on their replies to emails with a great English speaking staff. I had a membership for two months, but I was out of the country for almost more than a month so I hadn’t used my menbership at all and I emailed when I came back if it was possible to restart my membership and they did it without any hesitation. They Also they have discounts for students.
11 months ago
Noha Afifirating icon5.0
It is one of the best fitness places to exercise for girls. I liked it and all exercises are very good and effective. There are a lot of different exercising classes that can suit everyone’s preferences. Trainers and reception ladies working in beFit are very nice, helpful, friendly and speaking English . I highly recommend it to everyone.
a year ago
Rusudan Martirosyanrating icon5.0
It is one of the best places to exercise for girls. I really like it and all exercises qare very effective. After 1 month I already saw the results. People working in beFit are very very nice. Really recommending to everyone👌🏻💪🏼😍
a year ago