Rezervovat online
Zavřeno 
Pondělí
07:00 - 20:30
Úterý
07:00 - 19:30
Středa
07:00 - 21:00
Čtvrtek
07:00 - 20:30
Pátek
07:00 - 16:00
Sobota
Zavřeno
Neděle
18:30 - 20:30
marker icon
Starobrněnská 33/16, Brno
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 22

Bistro Anatomy je originální studio v centru Brna, kde si každý najde to své. U nás si můžeš vybrat z rozmanitých disciplín. Pokud se potřebuješ protáhnout či zrelaxovat běž na jógu a pokud chceš zažít něco dynamičtějšího zkus akrobacii.

Je pro nás velmi důležitý individuální přístup. Snažíme se, aby jsi odešel s úsměvem na tváři a občas i s plným břichem. Pohostíme tě zdravým výborným jídlem na józe ke snídani, k obědu a na rooftop workshopech.

Nebojíme se výzev, proto nabízíme lekce pro děti s autismem nebo třeba i rock jógu a beer jógu.


Aktivity

Jóga
Ashtanga jóga
Párová akrobacie
Jóga v šátku
Akro jóga
Jóga
Power jóga
Ostatní sporty
Cvičení pro děti
Relaxační cvičení

Můžeš využít

Často hledané
Online rezervace
Služby
Kurzy a workshopy
Osobní trenér
Rehabilitace
Slevy
Sodexo active pass
Multisport karta
Příslušenství
Podložka na cvičení k dispozici
Zázemí ostatní
Kavárna
Wifi

Hodnocení

Jana Bazikovarating icon5.0
Než jsem objevila Bistro Anatomy, chodila jsem prostě na yogu a nikdy mě to vlastně moc nebralo. Sem nechodím jen na yogu. V žádném jiném studiu jsem nezažila tak upřímně přátelskou atmosféru. Ne, že by jinde nebyli milí, ale tady je to prostě jiný level :) Navíc jsem se díky profesionálnímu přístupu konečně naučila pozice, které jsem dřív nemohla pochopit. Nedávno jsem zkusila i akrobacii na kruhu, která mě hodně baví. Tady oceňuji individuální přístup ke každé z nás. Plus spoustu legrace s tím spojené. Každé cvičení v BA si užívám a odcházím rozesmátá, uvolněná a těším se na další lekce. A Julčiny pondělní sušenky :D Nyní v době covidové navíc nabízejí i online lekce, kde správnost Vašeho cvičení mohou kontrolovat přes kameru.
in the last week
Vanillier Freedomrating icon4.0
Rather than yoga, girls are probably better at acrobatics and so on. Ashtanga Yoga instructor couldn't explain how to do udjaji breaths, and she didn't pay special attention to this lesson, so it made me more distrustful. Even after my yoga lessons, my back ached, which is not happening in other centers. The owner Dorka is very nice and helpful, she tries to explain everything and she pays a lot of attention to everyone. Breakfast after yoga is also very nice. Answer for the owner: I have been to several lessons with you, mostly I did not book if I remember well. After the introductory lessons, I attended Dorka's lessons a few times in the evening and occasionally went to the morning with breakfast, only attending Dorka's lessons, after which my back ached. In another studio I realized I was pushing it over my shoulders. Regarding the breath, I have experience with another lecturer, who was able to explain it for the first time quite understandably and still through the video and I have perfected it. Perhaps it is a matter of attitude, because my experience is such that it can be understood at least partially at the beginning. Anyway, I will come to see you again and see :).
11 months ago
Dagmar Kneslovárating icon5.0
Acro yoga for children was great, fun and helped us to understand how communication and cooperation work with our daughter. This year, the Scout and a bunch of contemporaries prevailed over the circle with my mother, but I think that it was in her loneliness and self-confidence that the lessons helped her. For a child with a concentration disorder I recommend not only activity, but also a lecturer - with children incredibly can.
11 months ago
Julie Teslarating icon5.0
Bistro is my favorite yoga studio in Brno. I discovered it a year ago and besides yoga I go on a circle on the acrobatics, which is also great :) I got a nice, cozy environment, fervent lecturers, personal approach and friendly atmosphere :)
a year ago
Martina Sálovárating icon5.0
I have been visiting Anatomy Bistro with Dork for several years. Well-kept lessons and a beautiful place in the center of Brno. Each lesson will move you somewhere while relaxing your mind. I recommend 100%!
a year ago