Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Otevřeno od 10:00 do 21:00
Pondělí - Pátek
10:00 - 21:00
Sobota - Neděle
Zavřeno
marker icon
Rybnická 60/75, 634 00 Brno-Nový Lískovec, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 18

Brennen Brno je klub bojových sportů v Novém Lískovci, nedaleko Kampusu. Zaměřujeme se na MMA, box, thai box a kick box, ale můžeš zajít i na kondiční trénink. V tělocvičně se potkáš s amatérskými, profesionálními a s kondičními sportovci. Nábory pořádáme dvakrát ročně v září a v lednu, ale přidat se můžeš po domluvě kdykoli. Úterky a čtvrtky jsou tréninky vhodné také pro začátečníky, protože jsou vedeny kondiční formou bez sparingu. Samozřejmě jsou u nás vítány ženy a dokonce každou neděli trénujeme i děti. Nabízíme i soukromé lekce. Přestaň koukat na UFC a pojď si to zkusit na vlastní kůži.


Kdo se na tebe bude těšit? Hlavní trenér Vladan Weiss, který je bývalým mistrem ČR v muay thai a aktuálně trénuje Petra „Bery“ Beránka. Mimo pravidelné tréninky pořádáme pro naše členy letní soustředění a Turnaje úpolových sportů BRENNUS.


Aktivity

Silové sporty
Kondiční trénink
Bojové sporty
MMA
Muay thai
Box
Kickbox
Ostatní sporty
Cvičení s dětmi

Můžeš využít

Příslušenství
Potřeby k zapůjčení

Hodnocení

Jiři Pliskarating icon5.0
Box,MMA a další tréninky
4 months ago
Ladislav Petrlíkrating icon5.0
a year ago
Romas 23rating icon4.0
a year ago
Zbynek Gracl jr.rating icon5.0
Kvalitní Fight Club, pod vedením výborného trenéra ať už trénuje závodní nebo kondiční sestavu. Trénuje se tady od boxu až po MMA .Je tu lidský a zároveň profesionální přístup k trénovaným lidem, nikdo si z vás tady nebude dělat boxovací a testovací figurinu. Důležité je, že si z tréninku něco odnesete(a tím nemyslím monokl pod okem:-)
2 years ago