Book online
Closed 
Monday
07:00 - 20:30
Tuesday
07:00 - 19:30
Wednesday
07:00 - 21:00
Thursday
07:00 - 20:30
Friday
07:00 - 16:00
Saturday
Closed
Sunday
18:30 - 20:30
marker icon
Starobrněnská 33/16, Brno
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 22

Bistro Anatomy je originální studio v centru Brna, kde si každý najde to své. U nás si můžeš vybrat z rozmanitých disciplín. Pokud se potřebuješ protáhnout či zrelaxovat běž na jógu a pokud chceš zažít něco dynamičtějšího zkus akrobacii.

Je pro nás velmi důležitý individuální přístup. Snažíme se, aby jsi odešel s úsměvem na tváři a občas i s plným břichem. Pohostíme tě zdravým výborným jídlem na józe ke snídani, k obědu a na rooftop workshopech.

Nebojíme se výzev, proto nabízíme lekce pro děti s autismem nebo třeba i rock jógu a beer jógu.


Activities

Yoga
Ashtanga yoga
Pair acrobatics
Air yoga
Acro yoga
Yoga
Power yoga
Other sports
Children exercise
Relax exercise

Facilities & Amenities

Basic
Online reservation
Services
Courses and workshops
Personal trainer
Rehabilitation
Discounts
Sodexo active pass
Multisport card
Accessory
Yogamats
Facilities
Cafe
Wifi

Reviews

Vanillier Freedomrating icon4.0
Spíš než na jógu jsou holky asi lepší na akrobacie apod. Lektorka Ashtanga jogy nedovedla vysvětlit, jak se dělá udždžají dech a ani tomu na ukázkové lekci nevěnovala zvláštní pozornost, takže to ve mě spíše vzbudilo nedůvěru. Po lekcích jogy tady mě dokonce bolely i záda, což se mi v jiných centrech neděje. Majitelka Dorka je moc hodná a ochotná, snaží se vše vysvětlit a všem věnuje hodně pozornosti. Snídaně po józe jsou taky moc milé. Odpověď pro vlastníka: byla jsem u vás na více lekcích, většinou jsem se nerezervovala, jestli se dobře pamatuji. Po úvodních lekcích jsem byla párkrát večer na lekcích u Dorky a občas jsem byla na ranních se snídaněmi, chodila jsem pouze na Dorčiny lekce, po kterých mě pak bolely i ty záda. V jiném studiu jsem pochopila, že to tlačím moc přes bedra. Co se týče toho údždžají dechu, mám zkušenost s jinou lektorkou, která to dovedla vysvětlit hned na poprvé dost pochopitelně a to ještě přes video a opakováním jsem to zdokonalila. Asi je to věc přístupu, protože moje zkušenost je taková, že je možné to alespoň částečně pochopit už na začátku. Každopádně se tedy za Vámi přijdu zase někdy podívat a uvidím :).
6 months ago
Dagmar Kneslovárating icon5.0
Akrojóga pro děti byla výborná, zábavná a hodně nám pomohla pochopit, jak nám s dcerou funguje komunikace a spolupráce. Letos sice nad kroužkem s mámou zvítězil Skaut a parta vrstevnic, ale myslím, že právě v tom osamostatnění a sebedůvěře jí lekce pomohly. Pro dítě s poruchou koncentrace doporučuji nejen aktivitu, ale také lektorku - s dětmi to neuvěřitelně umí.
6 months ago
Julie Teslarating icon5.0
Bistro je moje nejoblibenejsi jogove studio v Brne. Objevila jsem ho pred pul rokem a krome jogy ted chodim i na akrobacii na kruhu, ktera je taky skvela :) Dostalo me prijemne, utulne prostredi, zapalene lektorky, osobni pristup a pratelska atmosfera :)
10 months ago
Jakub Janokrating icon5.0
Navštěvoval jsem zde lekce acro jógy a neznám lepší lektory než právě v Bistro anatomy. Na každé lekci je neuvěřitelně skvělá atmosféra, Dorotka je profesionál s mnohaletými zkušenostmi z gymnastiky. Honza bezvadně vysvětli čímkoliv s čím potřebujete poradit. Jestli někdo uvažujete o józe či jiných pohybových aktivitách, které nabízí Bistro anatomy, rozhodně běžte sem. Nebudete litovat, doporučuji.
11 months ago
Dor Karating icon5.0
Krásné prostředí na relaxaci
11 months ago