This sport center profile might be incomplete. Help us and tell us what's missing!
Closed 
Monday - Friday
10:00 - 21:00
Saturday - Sunday
Closed
marker icon
Rybnická 60/75, 634 00 Brno-Nový Lískovec, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 18

Brennen Brno je klub bojových sportů v Novém Lískovci, nedaleko Kampusu. Zaměřujeme se na MMA, box, thai box a kick box, ale můžeš zajít i na kondiční trénink. V tělocvičně se potkáš s amatérskými, profesionálními a s kondičními sportovci. Nábory pořádáme dvakrát ročně v září a v lednu, ale přidat se můžeš po domluvě kdykoli. Úterky a čtvrtky jsou tréninky vhodné také pro začátečníky, protože jsou vedeny kondiční formou bez sparingu. Samozřejmě jsou u nás vítány ženy a dokonce každou neděli trénujeme i děti. Nabízíme i soukromé lekce. Přestaň koukat na UFC a pojď si to zkusit na vlastní kůži.


Kdo se na tebe bude těšit? Hlavní trenér Vladan Weiss, který je bývalým mistrem ČR v muay thai a aktuálně trénuje Petra „Bery“ Beránka. Mimo pravidelné tréninky pořádáme pro naše členy letní soustředění a Turnaje úpolových sportů BRENNUS.


Activities

Strength sports
Stamina training
Martial arts
MMA
Muay thai
Box
Kickbox
Other sports
Exercise with children

Facilities & Amenities

Accessory
Equipment

Reviews

dawe dawesonovičrating icon5.0
a year ago
Dominik Málekrating icon5.0
a year ago
Tomas Trnkarating icon5.0
Super,...!!!
a year ago
Jiři Pliskarating icon5.0
Boxing, MMA and other trainings
2 years ago
Zbynek Gracl jr.rating icon5.0
Quality Fight Club, under the leadership of an excellent coach, whether training a racing or fitness lineup. He trains here from boxing to MMA. There is a human and at the same time professional approach to trained people. It is important that you take something from the training (and I do not mean the eye under the eye :-)
4 years ago