This sport center profile might be incomplete. Help us and tell us what's missing!
Book online
Open from 06:30 to 21:00
Monday - Sunday
06:30 - 21:00
marker icon
SALVE, Mendlovo nám. 2, 603 00 Brno-střed, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Do Happy yoga studia stačí jen vkročit a začneš relaxovat. Přestože je studio situované ve víru městského ruchu na Mendlově náměstí, jakmile překročíš práh, zapomeneš na denní starosti a příjemná uklidňující atmosféra tě jen tak neopustí. Zůstává s tebou i při odchodu ze studia.


Prostory studia vítají příchozí vysokými stropy, dřevěnou podlahou a celkovým designem interiéru na kterém je vidět dobře odvedená práce architektů. V poslední době se interiér studia rozšířil o druhý sál v patře a s ním se rozšířilo i množství nabízených lekcí. 


Pokud sem zavítáš poprvé, můžeš si vyzkoušet tři lekce dle tvého výběru za sníženou/zvýhodněnou cenu (300 Kč / tři lekce). Studio nabízí převážně otevřené lekce, ale i pravidelné kurzy se zde najdou. Například pro malé jogínky rozdělené dle věku (3-6, 7-11, 11+). Z otevřených lekcí si můžeš vybrat podle toho na co se zrovna cítíš od více relaxačních meditačních lekcí, lekcí pro zdravá záda, Ashtanga jógy kde si cvičíš sám podle sebe a svého těla s podporou lektora až po více energickou a posilovací Power Vinyasa jógu.


Pokud zrovna dnes nemáš ručník, fén, hřeben, gumičku na vlasy, nevadí, vše najdeš v šatnách k zapůjčení. Jógamatky, deky a další pomůcky ke cvičení jsou pro tebe připraveny v sálech. Při příchodu a odchodu tě v předsálí čeká uvařený čaj nebo voda s citronem spolu s usměvavými a vždy příjemnými lektory. Cokoliv z jógového sortimentu lze na místě koupit, od jógamatky až po čaje.


Kromě lekcí a kurzů nabízí studio i akce a workshopy.


Rezervuj si svou lekci zde.


Activities

Yoga
Ashtanga yoga
Yang yoga
Yin yoga
Hatha yoga
Prenatal yoga
Power yoga
Other sports
Children exercise
Relax exercise
Health exercise

Facilities & Amenities

Basic
Online reservation
Services
Courses and workshops
Accessory
Equipment
Yogamats
Zázemí
Changing rooms
Showers
Facilities
Bar
Sport shop

Reviews

Dita Rakovárating icon5.0
The best yoga center in Brno that I know, family, relaxed atmosphere and precise lessons of all levels. I'm happy to come back 🙂
9 months ago
Ilona Borovičkovárating icon5.0
Quick communication, help with choosing a suitable tool for yoga beginners and advanced. Thank you and I will definitely be back 👍
a year ago
Tomáš Zejdarating icon1.0
Undelivered paid shipment, do not communicate, money not returned. EDIT: problem solved
a year ago
Andrea Celuchovarating icon5.0
Very pleasant place and approach, a yoga class for a healthy back was as expected, I will definitely stop thanks to good time options :)
a year ago
Barbora Jindřichovárating icon5.0
The best yoga studio 😊 atmosphere, teachers, place... everything is simply perfect 🤩
3 years ago