This sport center profile might be incomplete. Help us and tell us what's missing!
Closed 
Monday - Sunday
09:00 - 19:00
marker icon
Pokorova, Ivanovice, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Activities

Other sports
Children exercise
Horse riding

Facilities & Amenities

Basic
Gift vouchers
Services
Courses and workshops
Personal trainer

Reviews

Dominika Zieglerovárating icon5.0
Můžu jedině doporučit! Skvělý přístup i skvělý koně ❤️
a week ago
Nela Barvířovárating icon1.0
Vyjížďka mě velmi zklamala, protože tak unavené koně jsem nikde neviděla. Sotva šli, bylo vidět, jak těžce našlapují. Terén do kopce a z kopce také není nejlepší volba. Pomíjím i to, že se koně neustále pásli. Když jsme dojeli zpět na ranč, ihned na koně nasedli další zákazníci. Takové zacházení s koňmi nechci a nebudu podporovat.
2 weeks ago
Hana Slezáčkovárating icon4.0
Super zazitek. Jelo nas sedm a jedna instruktorka, coz jsem teda koukala, ze si troufa, kdyz polovina z nas na koni vubec nejela a zbytek jen jednou. Je pravda, ze nekteri koni vubec neposlouchaji, neustale se jen pasou a nechteji vubec jit, presto je porad davaji na vyjizdku. Je to dost vycerpavajici neustale pritahovat oprat, kdyz se kun chce porad past, zvlast pro zenu.
5 months ago
Lucie Jelínkovárating icon5.0
Krásné místo s možností vyjížďky do přírody přilehlého lesa nebo výcviku jízdy na jízdárně. Mají tu i dětské tábory a kroužky. Doporučuji.
a year ago
Hudynyrating icon5.0
Krasne misto na prochazku nebo vyjizdku na kole Nekolik ohrad s konmi, maji zde i ovce Nabizeji i vyjizdky na koni, ale ty jsem nevyuzil, takze tyto sluzby nemuzu zhodnotit Okolo je krasny vyhled na Ivanovice i cast Brna Opravdu vsazeno do krasneho prostredi
a year ago