Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Otevřeno od 06:30 do 21:00
Pondělí - Neděle
06:30 - 21:00
marker icon
SALVE, Mendlovo nám. 2, 603 00 Brno-střed, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Do Happy yoga studia stačí jen vkročit a začneš relaxovat. Přestože je studio situované ve víru městského ruchu na Mendlově náměstí, jakmile překročíš práh, zapomeneš na denní starosti a příjemná uklidňující atmosféra tě jen tak neopustí. Zůstává s tebou i při odchodu ze studia.


Prostory studia vítají příchozí vysokými stropy, dřevěnou podlahou a celkovým designem interiéru na kterém je vidět dobře odvedená práce architektů. V poslední době se interiér studia rozšířil o druhý sál v patře a s ním se rozšířilo i množství nabízených lekcí. 


Pokud sem zavítáš poprvé, můžeš si vyzkoušet tři lekce dle tvého výběru za sníženou/zvýhodněnou cenu (300 Kč / tři lekce). Studio nabízí převážně otevřené lekce, ale i pravidelné kurzy se zde najdou. Například pro malé jogínky rozdělené dle věku (3-6, 7-11, 11+). Z otevřených lekcí si můžeš vybrat podle toho na co se zrovna cítíš od více relaxačních meditačních lekcí, lekcí pro zdravá záda, Ashtanga jógy kde si cvičíš sám podle sebe a svého těla s podporou lektora až po více energickou a posilovací Power Vinyasa jógu.


Pokud zrovna dnes nemáš ručník, fén, hřeben, gumičku na vlasy, nevadí, vše najdeš v šatnách k zapůjčení. Jógamatky, deky a další pomůcky ke cvičení jsou pro tebe připraveny v sálech. Při příchodu a odchodu tě v předsálí čeká uvařený čaj nebo voda s citronem spolu s usměvavými a vždy příjemnými lektory. Cokoliv z jógového sortimentu lze na místě koupit, od jógamatky až po čaje.


Kromě lekcí a kurzů nabízí studio i akce a workshopy.


Rezervuj si svou lekci zde.


Aktivity

Jóga
Ashtanga jóga
Jang Jóga
Jin jóga
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Power jóga
Ostatní sporty
Cvičení pro děti
Relaxační cvičení
Zdravotní cvičení

Můžeš využít

Často hledané
Online rezervace
Služby
Kurzy a workshopy
Příslušenství
Potřeby k zapůjčení
Podložka na cvičení k dispozici
Zázemí
Oddělené šatny
Sprchy
Zázemí ostatní
Bar
Sportovní obchod

Hodnocení

Dita Rakovárating icon5.0
The best yoga center in Brno that I know, family, relaxed atmosphere and precise lessons of all levels. I'm happy to come back 🙂
9 months ago
Ilona Borovičkovárating icon5.0
Quick communication, help with choosing a suitable tool for yoga beginners and advanced. Thank you and I will definitely be back 👍
a year ago
Tomáš Zejdarating icon1.0
Undelivered paid shipment, do not communicate, money not returned. EDIT: problem solved
a year ago
Andrea Celuchovarating icon5.0
Very pleasant place and approach, a yoga class for a healthy back was as expected, I will definitely stop thanks to good time options :)
a year ago
Barbora Jindřichovárating icon5.0
The best yoga studio 😊 atmosphere, teachers, place... everything is simply perfect 🤩
3 years ago