Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Otevřeno od 06:30 do 21:00
Pondělí - Neděle
06:30 - 21:00
marker icon
SALVE, Mendlovo nám. 2, 603 00 Brno-střed, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Do Happy yoga studia stačí jen vkročit a začneš relaxovat. Přestože je studio situované ve víru městského ruchu na Mendlově náměstí, jakmile překročíš práh, zapomeneš na denní starosti a příjemná uklidňující atmosféra tě jen tak neopustí. Zůstává s tebou i při odchodu ze studia.


Prostory studia vítají příchozí vysokými stropy, dřevěnou podlahou a celkovým designem interiéru na kterém je vidět dobře odvedená práce architektů. V poslední době se interiér studia rozšířil o druhý sál v patře a s ním se rozšířilo i množství nabízených lekcí. 


Pokud sem zavítáš poprvé, můžeš si vyzkoušet tři lekce dle tvého výběru za sníženou/zvýhodněnou cenu (300 Kč / tři lekce). Studio nabízí převážně otevřené lekce, ale i pravidelné kurzy se zde najdou. Například pro malé jogínky rozdělené dle věku (3-6, 7-11, 11+). Z otevřených lekcí si můžeš vybrat podle toho na co se zrovna cítíš od více relaxačních meditačních lekcí, lekcí pro zdravá záda, Ashtanga jógy kde si cvičíš sám podle sebe a svého těla s podporou lektora až po více energickou a posilovací Power Vinyasa jógu.


Pokud zrovna dnes nemáš ručník, fén, hřeben, gumičku na vlasy, nevadí, vše najdeš v šatnách k zapůjčení. Jógamatky, deky a další pomůcky ke cvičení jsou pro tebe připraveny v sálech. Při příchodu a odchodu tě v předsálí čeká uvařený čaj nebo voda s citronem spolu s usměvavými a vždy příjemnými lektory. Cokoliv z jógového sortimentu lze na místě koupit, od jógamatky až po čaje.


Kromě lekcí a kurzů nabízí studio i akce a workshopy.


Rezervuj si svou lekci zde.


Aktivity

Jóga
Ashtanga jóga
Jang Jóga
Jin jóga
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Power jóga
Ostatní sporty
Cvičení pro děti
Relaxační cvičení
Zdravotní cvičení

Můžeš využít

Často hledané
Online rezervace
Služby
Kurzy a workshopy
Příslušenství
Potřeby k zapůjčení
Podložka na cvičení k dispozici
Zázemí
Oddělené šatny
Sprchy
Zázemí ostatní
Bar
Sportovní obchod

Hodnocení

katka zelinkovarating icon5.0
Nádherné místo, úžasné lektorky! 🤩👌🏼
in the last week
Bernard Simarating icon5.0
Skvělé jóga studio. Doporučuji
a week ago
štěpánka teperovárating icon3.0
Ve Vašem studiu jsem vyzkoušela lekce prenatální jógy. Vybírala jsem jednak podle hodnocení, dostupnosti a času lekce. Rovnou jsem si koupila výhodné tři lekce pro nováčky. Lekce vždy probíhala s lektorkou Karolínou V. Co se týče studia - 10/10 - harmonické, krásné a čisté místo s hygge atmosférou. Cvičení samotné, sestavy cviků i to, že jsme pokaždé cvičili trochu jinak - 8/10. Co bych ale vytkla je trošku přístup lektorky. Na lekce jógy jsem chodila i před těhotenstvím a obzvlášt u prenatal jógy bych očekávala trochu více “ženský přístup”. Nejen občasné upozornění ve stylu: pozor ať si nepřimáčknete břicho. Taky byla v zápalu cvičení lektorka na muj vkus moc ukřičená. Taky mi při cvičení chybělo povídání o tom, jak a proč je daný cvik prospěšný - asi ne každý lektor to dělá. Na józe mám ráda konečné uvolnění a relaxaci. Ta byla ale na každé lekci zničená tím, že už během toho šly hlasitě slyšet nově příchozí z chodby a tečku tomu dalo, když lektorka ve chvílích “probuzení” vystřelila a v lednu otevřela všechna okna! Dala jsem lekcím tři šance, a pokaždé mě ten konec totálně zklamal a už jsem ve fázi, že si hledám jiné studio. Neberte si to, prosím, nějak špatně. Píšu Vám to, protože Vás to možná inspiruje k tomu, abyste během lekcí dělali některé věci trochu jinak. Pochybuji, že je komukoliv ze sálu tohle drastické větrání příjemné. Ačkoliv jste si mé srdce nezískali, přeju hodně úspěchů v jinak moc krásném studiu.!
4 months ago
Mgr. Michaela Dolíhalovárating icon1.0
Milí a profesionální lektoři. Velký výběr různých lekcí. Ale bohužel, jak je již zmiňováno v jiných recenzích je ve studiu málo místa mezi podložkami a cvičení se stává nepříjemným, když jste nuceni narušit osobní zónu, toho, kdo je vedle vás a vy tu jejich. Chtěla jsem chodit jen do tohoto studia, ale po vychození permanentky si najdu jiné. Ve studiu je otevřená nová místnost Sun, ale i tam je málo místa mezi podložkami.
8 months ago
Barbora Jindřichovárating icon5.0
The best yoga studio 😊 atmosphere, teachers, place... everything is simply perfect 🤩
a year ago