Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Otevřeno od 09:00 do 18:00
Pondělí - Pátek
09:00 - 18:00
Sobota - Neděle
Zavřeno
marker icon
Hybešova 227/14, Staré Brno, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko

Aktivity

Silové sporty
SM systém
Jóga
Jóga
Ostatní sporty
Cvičení pro těhotné
Cvičení s dětmi
Cvičení pro děti

Můžeš využít

Služby
Kurzy a workshopy
Pronájem sportovní plochy

Hodnocení

Eva Doležalovárating icon5.0
Byla jsem na předporodním kurzu u Majky. Majka je skvělá osoba a kurz s ní byl naprosto úžasný! Dozvěděla jsem se spoustu věcí, Majka je velice příjemná, kurz vedla velice zábavně a z jejího kurzu jsem odcházela tak že se porodu skoro vůbec nebojím a hlavně se cítím díky Majce připravená! Bohužel když přišlo na druhou fázi kurzu, kde se řešila péče o dítě a měli jsme Dulu paní Terezii tak to šlo z kopce. Tato paní extrémně podporuje kontaktní rodičovství a v kurzu jsme neměli ani na vybranou zda se touto cestou vydat nebo nevydat. Dozvěděli jsme se že je naprosto zbytečný kočárek a postýlka, jakmile se někdo zmínil o tom že by dítě dal do postýlky, málem ho ukamenovala. Pánové se zase v této fázi kurzu dozvěděli že jsou naprosto ale naprosto pro dítě zbyteční. Pro dítě je totiž nejvíc důležitá matka a mezi dítětem a matkou chlap nemá co dělat. Chudáci chlapy co byli na kurzu, vypadali trošku zmateně. Hlavně můj chlap byl i dost naštvaný, protože je to přece i jeho dítě :) No takže tato fáze kurzu mě opravdu zklamala. Nicméně na jakýkoliv další kurz jenom s Majkou půjdu ráda znovu. Doporučuji všem, určitě se to vyplatí.
4 months ago
Barbara Janíkovárating icon1.0
Cvičení s dětmi nedoporučuji. Vyzkoušela jsem obě lektorky,jedna totalne znudena, očividně ji tato práce nebaví (program typu provlikani oříšků mám svetrem,pote detskym, taky nicmoc pro 5mesicni dite) a druhá lektorka nemá absolutně žádný program lekce.. mimina jsou v kruhu a koukají na sebe,pote dostanou hračky. Toť vše. Ale alespoň měla zájem o děti... Zázemí saten nebo na nakrmení špatný. A když chcete dochodit permanentku když je dítěti už mezi 1-2lety,bez šance,protože půlka lekcí plná na 3mesice dopředu a druhá půlka začíná 12:30,což 90% děti spí v tomto věku. Před 4lety kdy byla lektorkou paní Míla, to bylo o něčem úplně jiném...o 100%lepší
8 months ago
Lucie Matuškovárating icon5.0
Pro vaši přípravu na příchod miminka na svět je toto centrum tou nejlepší volbou, kde nebudete ani minutu litovat, že jste si zrovna vybrali předporodní kurz u Majky. Budete odcházet s pocitem nejlépe investovaných peněz v životě a hromadou užitečných rad, poznatků a pocitu štěstí. Moc děkujeme.
a year ago
Marcus Antoniusrating icon5.0
Byl jsem na průzkumy center pro těhotné ( dcera čeká dítě) a zrovna Majka mi přijde jako sympatické místo s kompetentnimi lidmi.
2 years ago
Paul Baptierating icon5.0
Super! :)
3 years ago