Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Otevřeno od 07:00 do 21:00
Pondělí - Sobota
07:00 - 21:00
Neděle
Zavřeno
marker icon
Jugoslávská 713/5, 613 00 Brno-sever-Zábrdovice, Česko

Aktivity

Jóga
Ashtanga jóga
Jin jóga
Hot jóga
Hatha jóga
Jóga pro těhotné
Power jóga
Tanec
Taneční improvizace
Silové sporty
Akrobacie
Ostatní sporty
Cvičení pro děti
Relaxační cvičení
Zdravá záda

Můžeš využít

Často hledané
Parkování
Online rezervace
Služby
Kurzy a workshopy

Hodnocení

Dominika Suchárating icon5.0
Neuvěřitelné místo s lektorkou Nikčou! Málo kdy píši review a hlavně, když na nějaké místo přijdu poprvé, ale upřímně, tady by mě to nenechalo spát. Toto místo je magické a není to jenom tím příjemným designem, do kterého je studio naaranžované, ale především energií, které dřímá v lektorce Nikče. Nikča je profesionálka, která ví co dělá, vnímá yogu a její praxi na mnohem vyšší úrovní než většina lektorů, s kterými jsem se setkala. Dnes jsem poprvé pocítila co pravá yoga znamená, správné dýchání, držení těla, propojení mysli s tělem a taky to, že to není cíl, ale cesta. Niky díky a už se těším na další lekci :)
4 months ago
Captain's Wife Lograting icon4.0
When I was living in Brno, this studio was called Hot Yoga Balkan. This place is inside a club, and bowling alley. I attended about three classes, and unfortunately, they closed it because it was changing owners. I had to look for another hot yoga studio and my plan was to go back once it open again. It didn't happen while I was there. Now I see that It goes by a different name. I will try to visit it again if I go back to Brno.
6 months ago
Zuzana Miholovarating icon5.0
Skvělé místo, skvělé lektorky a nádherné prostředí :) chodím jen sem :)
8 months ago
Karolína Malárating icon5.0
Pfeferonka yoga najlepsi misto na relax a odpočinek.
a year ago
Andrey Shcherbininrating icon5.0
I was delighted by good energy and clean environment. Yoga mats and towels are provided for a very small fee. Nice showers and clean locker room. You can also get a refreshing coconut juice after the lesson. They speak some English so you will be ok if you do not understand Czech. Just look to see what others are doing and follow. Very easy. Great time.
2 years ago