Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Otevřeno od 09:00 do 19:00
Pondělí - Neděle
09:00 - 19:00
marker icon
Pokorova, Ivanovice, 621 00 Brno-Brno-Ivanovice, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Aktivity

Ostatní sporty
Cvičení pro děti
Jezdectví

Můžeš využít

Často hledané
Dárkové poukazy
Služby
Kurzy a workshopy
Osobní trenér

Hodnocení

Hana Slezáčkovárating icon4.0
Super zazitek. Jelo nas sedm a jedna instruktorka, coz jsem teda koukala, ze si troufa, kdyz polovina z nas na koni vubec nejela a zbytek jen jednou. Je pravda, ze nekteri koni vubec neposlouchaji, neustale se jen pasou a nechteji vubec jit, presto je porad davaji na vyjizdku. Je to dost vycerpavajici neustale pritahovat oprat, kdyz se kun chce porad past, zvlast pro zenu.
3 months ago
Jiří Musilrating icon1.0
Majitele a ostatni personal by se meli hodne zamyslet nad uklidem prilehlych cest, kde jsou vyjizdky na konich. Vsude v okoli konsky trus. Neda se tu bez znecisteni chodit s detmi nebo jezdit na kole. To zvire za to nemuze.
7 months ago
Lucie Jelínkovárating icon5.0
Krásné místo s možností vyjížďky do přírody přilehlého lesa nebo výcviku jízdy na jízdárně. Mají tu i dětské tábory a kroužky. Doporučuji.
a year ago
Hudynyrating icon5.0
Krasne misto na prochazku nebo vyjizdku na kole Nekolik ohrad s konmi, maji zde i ovce Nabizeji i vyjizdky na koni, ale ty jsem nevyuzil, takze tyto sluzby nemuzu zhodnotit Okolo je krasny vyhled na Ivanovice i cast Brna Opravdu vsazeno do krasneho prostredi
a year ago
Dancing Horsesrating icon5.0
Skvělé. mám tam kamarádku Terku. Zdravím Tery :D Miluji to tam!! Už znám všechny koníky z paměti. Jezdím tam často. DOPORUČUJI!!! NEJLEPŠÍ RANCH NA SVĚTĚ!! Lea Bartošová
a year ago