Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Zavřeno 
Pondělí - Pátek
06:00 - 10:30
14:30 - 21:30
Sobota - Neděle
14:30 - 21:00
marker icon
Východní 10, 620 00 Brno-Tuřany, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 1

SMARTGYM JE VÍC NEŽ POSILOVNA

Koncem léta 2015 jsme na okraji Tuřan objevili prostory, které se doslova vybízely k vybudování posilovny. V hale o rozměrech 380m² jsou stroje rozmístěny tak, aby uprostřed vznik ovál volného prostoru, vhodného pro doplňkové cviky. Jelikož myslíme „smart“ nebo-li chytře, snažili jsme se podpořit hlavně funkční cvičení, které nám přijde nejefektivnější a zároveň velmi pestré a zábavné. Funkční zónu jsme vybavili základními crossfitovými prvky. Co se týká zrdcadlového sálu, zde si přijdou na své, jak fanoušci pomalých forem cvičení, tak i ti co si rádi dají pěkně do těla. Na baru Vám s čímkoliv ráda poradí usměvavá slečna a pokud nemáte zrovna hlídání pro dítě, může se zabavit v naší herničce. Dál se budeme snažit rozvíjet a věříme, že nás podpoříte a bude se Vám u nás líbit.Aktivity

Silové sporty
Fitness
Pilates
Kruhový trénink
HIIT
Jumping
Bosu
TRX
Bojové sporty
Karate
Jóga
Jóga
Power jóga
Ostatní sporty
Cvičení pro děti
Crossfit
Zdravotní cvičení

Můžeš využít

Často hledané
Online rezervace
Parkování
Služby
Osobní trenér
Fitness
Kardio stroje
Silové zařízení
Slevy
Sleva pro studenty
Zázemí
Oddělené šatny
Sprchy
Zázemí ostatní
Wifi

Hodnocení

Petr Hejlekrating icon5.0
In my opinion, SmartGym is the best gym in the locality. You will always be greeted at the reception by a kind and smiling receptionist, the trainers of personal training and group lessons are no less nice, friendly, yet completely professional and will get the best out of you. The atmosphere here is incomparable to other fitness centers and it simply has to charm you with its relaxation and friendliness. SmartGym is divided into several different focused halls, of which I personally like to use all of them. It is well equipped, maintained and you can see that the owners are still investing in it. Transport is facilitated by a generously dimensioned parking lot. In one sentence: "You just want to experience this!".
a month ago
Alexrating icon5.0
Great group lessons, lecturers, atmosphere :) I really appreciate the explanation of the correct technique and the focus on the functionality of the body, unfortunately this is not common in other fitness classes. Thank you very much!
2 months ago
Spi Kerating icon4.0
I was a little worried about how I would look for it, but it is nicely marked. Pleasant atmosphere. Machine equipment is a little weaker. Of the four punching bags, only one was hanging. The mirrors are in another freely accessible hall. You can pay by card.
5 months ago
Kevin van den Driestrating icon2.0
Small gym, old equipment.
2 years ago
Tomas Krupicarating icon5.0
Top 💪👍
3 years ago