meetsport-symbol

Ukažte se online a získejte nové klienty

MeetSport je platforma pro vaše sportoviště a zákazníky. Pomáháme sportovištím a místům pro sport zviditelnit se online a tím získat nové klienty.

arrow bottom

Web a marketing pro sportoviště

Buďte mezi prvními, kteří se dostanou k novým funkcionalitám a vyzkouší naše služby. Chcete ovlivnit vývoj MeetSportu podle svých vlastních potřeb?

Nastavení profilu

Nastavení
profilu

Profesionální fotografie

Profesionální
fotografie

Článek na blogu

Článek
na blogu

Ověřený partner

Ověřený
partner

Online propagace

Online
propagace

Odborné konzultace

Odborné
konzultace

Naší vizí je zjednodušit online propagaci sportovištím doplněnou o rezervační systém přizpůsobený potřebám každého sportoviště.

Chci s vámi spolupracovat
Citadela Mefisto Citadela Mefisto

Citadela Mefisto

Citadela Mefisto je pole dance studio v centru Brna. Nachází se za náměstím Svobody na Poštovské ulici. Studio je zaměřeno hlavně na pole dance, ale tančí se tu i bez tyče strip plastic a exotic na vysokých podpatcích.

Profil Citadela Mefisto

Gym&Joy

Gym&Joy je komunitní fitko s přátelskou atmosférou, někdy až rodinnou, a osobním přístupem. Fitko najdeš v centru Brna poblíž ulice Křenová na Špitálce.

Profil Gym&Joy
Gym&Joy Gym&Joy
Bistro Anatomy Bistro Anatomy

Bistro Anatomy

Bistro Anatomy je originální studio v centru Brna, kde si každý najde to své. Pokud se potřebuješ protáhnout či zrelaxovat běž na jógu a pokud chceš zažít něco dynamičtějšího zkus akrobacii.

Profil Bistro Anatomy
Tohle je jenom začátek

Tohle je jenom začátek

Naším cílem je vytvoření rezervačního systému specializovaného potřebám sportovišť. Pracujeme na vylepšení aplikace o správu profilu sportoviště s možností přidání rozvrhů a umožnění vyhledávání v rozvrzích.

Chci dostávat novinky na e-mail

Zaujala vás naše nabídka? Bezva, ozvěte se nám

Nevíte kde začít s online propagací? Zaujala vás naše nabídka a chtěli byste se dozvědět více? Máte jasnou představu s čím byste chtěli pomoci a nenašli jste to v nabídce?


Ozvěte se a společně to vyřešíme. Třeba z nás budou parťáci na byznys nebo i na sport.spoluprace@meetsport.cz