Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Zavřeno 
Pondělí - Pátek
07:00 - 22:00
Sobota - Neděle
09:00 - 12:30
15:00 - 22:00
marker icon
Štouračova 1154/1a, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Aktivity

Kolektivní sporty
Squash
Badminton
Stolní fotbal
Stolní tenis
Snookball
Silové sporty
Fitness
Spinning
Pilates
HIIT
Posilování
Jumping
Piloxing
Alpinning
TRX
Bojové sporty
Fitbox
Jóga
Jóga
Power jóga
Ostatní sporty
Šipky

Můžeš využít

Často hledané
Platba kartou
Online rezervace
Služby
Kurzy a workshopy
Osobní trenér
Pronájem sportovní plochy
Slevy
Sodexo active pass
Multisport karta
Zázemí ostatní
Kavárna
Bar
Wifi

Hodnocení

Kateřina Horákovárating icon1.0
Jedním slovem KATASTROFA! Já jsem teda pro každou srandu, ale nesmí se přehánět. Tady byla obsluha vždycky otřesná, ale aby si mě nevšimla přes 20 minut (byli tam 3 lidi), protože sedí u stolu a vykládá si s kamarádama bych ještě přežila. Ale když jí potom řeknu, že se mi to nelíbí a že zaplatím ( účet by se neobtezovala donést, snad to nemůže vědět z hlavy, takže byste si museli dojít na bar), tak se ve finále dozvíte, že nejsou hospoda. Jelikož se Sport Max prezentuje i jako restaurace, tak bych služby očekávala na jiné úrovni. Takže za mně velká nespokojenost a nedoporučuji.
4 months ago
Mirek Šmardarating icon4.0
Chodím zde hrát squash. Kurt je dobrý, avšak velký nedostatek vidím v absenci sítí. Pokud člověk trefí špatně, míček letí na vedlejší kurt nebo ven, kde se plete na badmintonové hřiště. Sítě by pomohly. Obsluha je zde milá. Šatna v pořádku, vstup i skříňky na čip. Sprchy starší, ale svůj účel plní dobře.
a year ago
Iveta Csurgaiovárating icon5.0
Navštěvuji pouze lekce, v posilce jsem zatím nebyla, takže spíš berte jako recenzi lekcí, recepce, zázemí. Pohybuji se zde s drobnými pauzami něco přes 2 roky, a nemůžu si stěžovat. Bohužel s bystrčáky je to těžké, takžezde bojují s nenaplněností lekcí, chodím tedy jen na Alpinning, který se uskuteční vždy. Lektorky jsou všechny perfektní, taktéž holky na recepci - ochotné, milé, poradí, pomůžou. Velký výběr iontových nápojů, v nabídce i carnitin a něco rozumného na zub. Skříňky na čip, nikdy žádný problém. Sprchy a wc starší ale zcela dostačující. Dámské a pánské šatny jsou od sebe dostatečně daleko. Super jsou online rezervace, kde přesně vidíš, kolik je přihlášených, takže se můžeš rozhodnou na poslední chvilku, že vyrazíš. U maxu je i zahrádka, takže se dá pak i posedět. Mají vyhrazené místa na parkování, ale hned pod budovou je velké sídlištní parkoviště, takže s parkováním fakt není problém.
2 years ago
roman chaluparating icon5.0
Příjemná obsluha, dobré ceny, klimatizované sportoviště. Prostě vše, co člověk hledá.
2 years ago
Giosanu Andreirating icon3.0
They have limited access for Multisport card holders.
2 years ago