Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Zavřeno 
Pondělí
13:00 - 17:30
Úterý
Zavřeno
Středa - Čtvrtek
13:00 - 17:30
Pátek - Neděle
Zavřeno
marker icon
Bašty 413/2, 602 00 Brno-Brno-střed, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Aktivity

Tanec
Tančírna
Salsa
Standardní tance

Můžeš využít

Služby
Kurzy a workshopy
Osobní trenér

Hodnocení

Jitka Markovárating icon1.0
Dobrý den, přidám se k ostatním, abych se podělila o otřesnou zkušenost s touto rádoby taneční školou. Obávám se, že zdejší pozitivní hodnocení jsou psané na míru touto společností, protože to, čeho jsme byli svědky bylo hrozné a absolutně to neodpovídá propagaci, ani zdejším kladným popisům. Komerce, prostory plné opilých dětí, často agresivních, opravdu šíleně předražené vstupné (chcete-li něco vidět, tak 1200,-/osobu a stejně nic nevidíte, protože tato škola dělá jeden závěrečný ples pro 1500 žáků) a to v prostorách staré, devadesátkové diskotéky s ulepeným a smradlavým kobercem, se špinavými sedačkami, případně ještě hůře na sebe namačkanými židlemi, kde si navzájem překážíte s jediným cílem. Co nejvyššího prodeje. Když se ozvete, pomalu by vás vyhodili. Arogantní podnapilý majitel, který si nevidí do úst, událost plná reklam na místo tance a nakonec diskotéka pro opilou a agresivní veřejnost? O rvačkách v průběhu večera ani nemluvě, stejně jako zvratcích. Držte prosím své děti od této školy daleko, pokud Vám na nich záleží. Tohle je aktuálně ta nejhorší taneční škola v Brně.
4 months ago
Jitka Zavrelovarating icon5.0
Dobry den, po precteni komentaru nekterych lidi zde musim pridat i svuj. Dcera letos navstevovala tanecni v teto skole. Vzdy chodila domu se skvelou naladou, mela s kym tancit, plna pozitivnich dojmu. Kdo toto dokaze, zaslouzi proste vzdy pochvalu. Chci ale hlavne velice pochvalit vsechny prodlouzene, byli jsme vzdy minimalne v 6-ti lidech. Vzdy jsme si to perfektne uzili, program vyborny a u dvou prodlouzenych navic muzete stridat saly, kde je treba cimbalka, moje srdcovka a taky v dalsim sale, dalsi ma srdcovka, oldies, ktere musim take velmi kvitovat! Cela nase rodina i dcera jsme si vsechny akce naramne uzili! A cena? Naprosto primerena, lidi kteri to nechapou, at se podivaji na ceny dalsich srovnatelnych akci, divadel, koncertu a to jeste ve 3 salech. Lidi proboha, premyslejte. Navic mate vzdy volbu nejit! Jeste jednou, skvela prace a vsemi 10 dynamic doporucuji!
4 months ago
Michael Kavínrating icon1.0
Mám velmi špatnou zkušenost s prodlouženými a plesy TŠ Dynamic. Jako rodič pomíjím to že jsou akce nehorázně předražené - mám na výběr, mohu koupit či nemusím. Ale čeho je moc, toho je příliš! Předpokládám že sál hotelu Boby má hasiči schválenou kapacitu - skutečně bývá na akcích TŠ Dynamic dodržena, nebo jde o to dostat do sálu "milion" lidí za účelem obrmaximalizace zisku? A CO KDYBY ZAČALO HOŘET? Čekáte až se to stane? Další kapitolou jsou místenky. Pokud si koupím nejdražší místa nečekám že nás bude u opravdu ministolečku sedět 12 a při následující akci jsou dokonce naše místa obsazená a po púlhodinovém hledání pořadatelů jsme byli, po další půlhodině, usazeni jinam, než jsme si zaplatili. O občerstvení které bylo součástí místenky raději nemluvím - až na dotaz se pořadatelka s kyselým úšklebkem uvolila donést. To jsou ty "menší" věci. Mnohem horší je chování ochranky v hotelu Boby s jejich narážkami a chováním a to především k těm skoro všem náctiletým slečnám, k jejich hulváctví, ponižování a aroganci! Úplným vrcholem jsou pak, po plese na after party, sexuálně znějící narážky jednoho z lektorů a dokonce nepatřičné, nevyžádané doteky nezletilých slečen, byť se jednalo "jen" o chytání za pas. TŠ Dynamic by měla velmi přehodnotit svou činnost. Lituji že jsem dceři přihlášku podepsal.
4 months ago
Vladislava Krškovárating icon1.0
Dobrý den. Nedá mi to, abych nereagovala. Myslím si, že zpětná vazba je vždy "zdravá" a pokud někoho neurážíte a píšete svůj názor, tak by se nad ním pořadatelé měli minimálně zamyslet. Druhá prodloužná absolutní fiasko. Čekáte na své "dítě" až zatančí do půl jedenácté a když se tak stane, tak zjistíte, že tancuje ve společenských šatech jeden tanec na žánr Country. Bylo nás hodně v šoku. Vůbec nechápu, jak taneční mistři mohou něco takového připustit. Lístky stojí hodně penež, na prodlouženou si dovedete babičku, dědečka a ......Je to velká škoda pro školu, protože pověst se šíří velmi rychle a nejsme sami, co byli z tanečních doslova otrávení a co to předáváme dále. Ano, je to velká show, to ano, ale za jakou cenu? Komornější prostředí s menším množství lidí by vyhovovalo, věřím, že většině zůčastněných. Novým příchozím rozhodně nedoporučuji. A ještě jedna důležitá poznámka. Poslední dva nácviky se rozhodli klidně sloučit a dát do jiného dne, což se nehodilo mnoha studentům. Tím pádem jsme si zaplatili hodiny, které se nerealizovaly. Smutné. Na závěr povzbuzení. Jste profesionálové - to víme, dělejte věci pro přístě trochu jinak. Držím budoucím vašim tanečníkům palce, že to tak bude. Děkuji.
4 months ago
Gastro Rubinirating icon5.0
Doporučuji všem úžasná atmosféra všech kurzů profesionální přístup učitelů tance, kteří dokáží i kus dřeva naučit pohybovat se na parketu tak ze se cítíte jako mistr tance. Jejich plesy mají styl a jsou něčím na co se nezapomíná. A kdo se nebojí naučí se i to o čem jen jinde slyšeli ze se nekdy tančí - zapomenuté tance. Kurzy pro dospělé jsou ovšem úplnou perlou nabídky kdy všichni tančí protože chtějí a tak je to pro všechny víc než zábava. Nutné vyzkoušet, ale kdo vyzkoušel s Dynamicem zjistil ze pro tanec se narodil.
2 years ago