Toto sportoviště nemá kompletní informace, chceš nám je pomoci doplnit?
Rezervovat online
Zavřeno 
Pondělí
08:00 - 21:00
Úterý
06:30 - 21:00
Středa
08:00 - 21:00
Čtvrtek
06:30 - 21:00
Pátek
08:00 - 21:00
Sobota - Neděle
09:00 - 21:00
marker icon
Sportovní 1082/1, 664 34 Kuřim, Česko
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
sport center image
+ 4

Wellness Kuřim tvoří aquapark, koupaliště, fitness a wellness. Aquapark je plný atrakcí i odpočinku. Je zde 75 m tobogán, divoká řeka, protiproud, mořská koupel, nízkoteplotní infrakabina a parní lázně. Na koupališti najdeme dva bazény, plavecký a brouzdaliště. Dále rodinnou skluzavku (10m), vodní hřib, trampolínu, stolní tenis a dvě hřiště na plážový volejbal. Pokud se zhorší počasí nemusíš se bát, koupaliště nabízí 50% slevu na vstup do aquaparku tak zvané “bouřkovné.”

Fitness má silovou a cardio zónu. Nabízí i skupinové lekce, jako například: kruhový trénink, TRX, Power jógu a indoor cycling.

Ceník zde


Aktivity

Silové sporty
Aerobik
Bosu
Fitness
Spinning
Pilates
TRX
Jóga
Power jóga
Vodní sporty
Plavání
Ostatní sporty
Indoor walking
Zdravá záda

Můžeš využít

Často hledané
Platba kartou
Parkování
Online rezervace
Služby
Osobní trenér
Výživový poradce
Měření těla
Slevy
Sodexo active pass
Sleva pro studenty
Multisport karta
Wellness
Masáže
Sauna
Zázemí ostatní
Kavárna
Bar
Wifi

Hodnocení

Pavel Radkovskyrating icon5.0
A good place to go for a swim. Also suitable for families and kids. I visit this pool on regular basis and never had anything to complain about. Usually, there are two lanes reserved for fitness swimming in the 25 meters inside pool. Staff is always very friendly and helpful.
4 years ago
Petr Srating icon5.0
Great facility... this time in private sauna for a reasonable price with a possibility of a beer or another drink inside :)
4 years ago
Tomáš Plevkorating icon3.0
It was OK, but we probably didn't get there at a good time. The staff doesn't really care, the floor was totally wet, no one took care of this.The attractions are OK for a small aquapark, nothing stunning though. The eucalyptus sauna was too intensive (even for me and I like intensive sauna).
5 years ago
Martin Richterrating icon4.0
Great pool. Nice experience, but a little on the pricy side. Just one slide, 2 saunas, whirlpool, 2 pools inside + pool outside. Nice for 90 minutes, after that nothing more to do (unless you go outside as well).
5 years ago
Dmytro Lisnichenkorating icon4.0
All is OK. Dressing rooms are awful and a water was a little bit too cold. BTW you can enter the area without paying if you will go through the restaurant ;)
6 years ago